264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Gitározó fiú, 1920

523. Zórád Géza (Temesvár, 1890 - Budapest, 1969)

Gitározó fiú, 1920

olaj, vászon

98*95 cm

j.j.f.: Zórád Géza 920

keret nélkül