264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > A Jajce-i vízesés, 1941

437. Prochazka, J. jelzéssel

A Jajce-i vízesés, 1941

olaj, karton

44,5*60 cm

j.j.l.: J. Prochazka 1941