712. Péter Mária (Budapest, 1904 - Budapest, 1990)
Mosakodók
olaj, vászon
111,5*111,5
j.j.l.: Péter M.
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 128. kép