264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Mosakodók

712. Péter Mária (Budapest, 1904 - Budapest, 1990)

Mosakodók

olaj, vászon

111,5*111,5

j.j.l.: Péter M.

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 128. kép