264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Kalapos hölgy portréja, 1927

591. Székely Kovács Olga (Szeged, 1900 - 1971)

Kalapos hölgy portréja, 1927

olaj, vászon

91*70,5 cm

j.b.l.: Sz.K.O. 1927

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 156. kép