591. Székely Kovács Olga (Szeged, 1900 - 1971)
Kalapos hölgy portréja, 1927
olaj, vászon
91*70,5 cm
j.b.l.: Sz.K.O. 1927
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 156. kép