264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Nő csíkos pulóverben, 1959

647. Fábri Zoltán (Budapest, 1917 - Budapest, 1994)

Nő csíkos pulóverben, 1959

olaj, vászon

80*60 cm

j.j.f.: Fábry Z. 959

keret nélkül, sérült