526. Dittrich Zoltán (Budapest, 1878 - Budapest, 1941)
Hölgy karosszékben, 1911
olaj, vászon
102*72 cm
j.j.l.: Dittrich Z. 1911
Kiállítva: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat Jubiláris Téli Kiállítás, Budapest, Műcsarnok, 1911-1912, (kat. 868. Női arckép)