264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Hölgy karosszékben, 1911

526. Dittrich Zoltán (Budapest, 1878 - Budapest, 1941)

Hölgy karosszékben, 1911

olaj, vászon

102*72 cm

j.j.l.: Dittrich Z. 1911

Kiállítva: Országos Magyar Képzőművészeti Társulat Jubiláris Téli Kiállítás, Budapest, Műcsarnok, 1911-1912, (kat. 868. Női arckép)