264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Akt

562. Magyar festő, 20. sz. első fele

Akt

olaj, vászon

130*90 cm

Kiállítva: Saphier-Aukció, 1998., kat. sz. 59.