264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Erdőrészlet

755. Timkó Nelly (Nagybányán dolgozott 1924 - 1927 között)

Erdőrészlet

olaj, vászon

81*60,5 cm

j.j.l.: Timkó

keret nélkül