264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Csendes lépcső (Velence), 1930-as évek

408. Baranyai Lőrinc Gusztáv (Pécs, 1896 - München, 1977)

Csendes lépcső (Velence), 1930-as évek

olaj, vászon

83*116 cm

j.j.l.: Baranyai Lőrinc Gusz.

Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 12. kép