264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Pünkösdi rózsás csendélet, 1937

653. Vörös Géza (Nagydobrony, 1897 - Budapest, 1957)

Pünkösdi rózsás csendélet, 1937

olaj, vászon

91*73 cm

j.b.l.: Vörös Géza 37