264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Szégyenlős modell

684. M. K. I. monogrammal, 20. sz. első fele

Szégyenlős modell

olaj, rétegelt lemez

153*54 cm

j.j.l.: M. K. I.

sérült