264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Pihenő akt

568. Csengery Ibolya (1900 - Zsennye, 1990)

Pihenő akt

olaj, vászon

100*120 cm

j.n., h.o.: Nemzeti Szalon, Tavaszi Szinyei Szalon kiállítási cédula