264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Önarckép, 1916

511. Szigethy István (Erzsébetváros, 1891 - Nagymaros, 1966)

Önarckép, 1916

olaj, vászon

31*24,5 cm

j.j.l.: Szigethy (töredékes)

Kiállítva: Szigethy István festőművész kiállítása, Belvedere, 1923. november (kat. sz. 10., Önarckép, 1916), keret nélkül