511. Szigethy István (Erzsébetváros, 1891 - Nagymaros, 1966)
Önarckép, 1916
olaj, vászon
31*24,5 cm
j.j.l.: Szigethy (töredékes)
Kiállítva: Szigethy István festőművész kiállítása, Belvedere, 1923. november (kat. sz. 10., Önarckép, 1916), keret nélkül