264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Kompozíció

793. Barta István (Hódmezővásárhely, 1892 - Budapest, 1976)

Kompozíció

olaj, tempera, papír

61*86 cm

j.j.l.: Barta István