264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Kislány portré, 1939

759. Szalmás B. jelzéssel

Kislány portré, 1939

akvarell, papír

400*325 mm

j.j.l.: Szalmás B. 39