264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Soproni részlet, 1937

617. Záray Lucy, dr. Tárnokyné (működött a 20. sz. első felében)

Soproni részlet, 1937

tempera, karton

46,5*65,5 cm

j.b.l.: Zárai Luci 1937