264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Húsvéti locsolkodás, 1935

660. Győri Elek (Tiszaladány, 1905 - Tiszalök, 1957)

Húsvéti locsolkodás, 1935

olaj, falemez

50,5*51 cm

j.b.l.: Győri Elek 1935

Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 3. kép