264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Ülő akt

560. Gyelmis Lukács (Szabadka, 1899 - Budapest, 1979)

Ülő akt

olaj, vászon

100*120 cm

j.b.l.: Gyelmis L

Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 82. kép; Kiállítva: Lukács Gyelmis, Szabadka, Városi Múzeum , 1969. december-1970. január (kat. 9., Nagy akt I., 1941)