264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Absztrakt kompozíció, 1960

781. Marosán Gyula (Budapest, 1916 - Toronto, 2003)

Absztrakt kompozíció, 1960

olaj, vászon

36*46 cm

j.b.l.: Marosán 1960