612. Timon Andor (1898 - 1942)
Téli kikötő, 1930 körül
olaj, karton
45*61 cm
j.j.l.: Timon A.
Kiállítva: A Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület Első Representatív Duna-Kiállítása, Budapest, 1933. január (kat. 147.)