264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Téli kikötő, 1930 körül

612. Timon Andor (1898 - 1942)

Téli kikötő, 1930 körül

olaj, karton

45*61 cm

j.j.l.: Timon A.

Kiállítva: A Nemzeti Szalon Művészeti Egyesület Első Representatív Duna-Kiállítása, Budapest, 1933. január (kat. 147.)