264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Katona portréja

443. Kunffy Lajos (Orci, 1869 - Somogytúr, 1962)

Katona portréja

olaj, vászon

38*28 cm

keret nélkül