264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Tisza-part, 1946

753. Gáborjáni Szabó Kálmán (Debrecen, 1897 - Budapest, 1955)

Tisza-part, 1946

akvarell, papír

315*460 mm

j.j.l.: G. Szabó, K. 1946; h.o.: kiállítási cédula töredék

Kiállítva: Magyar Művészhetek Reprezentatív Képzőművészeti Kiállítása, Budapest, v. Ernst Múzeum, 1947. január (kat. sz. 19. Tisza) és Saphier aukció, 1998. kat. sz. 86.