727. Pet, N. jelzéssel, 20. sz.
Keleti városrészlet
olaj, vászon
95,5*84,5 cm
j.j.l.: N. Pet Mensale…
Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 90. kép, keret nélkül