264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Keleti városrészlet

727. Pet, N. jelzéssel, 20. sz.

Keleti városrészlet

olaj, vászon

95,5*84,5 cm

j.j.l.: N. Pet Mensale…

Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 90. kép, keret nélkül