264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Utcai forgatag, 1921

739. Kovács jelzéssel

Utcai forgatag, 1921

akvarell, tus, papír

160*180 mm

j.j.l.: Geh. Kovács 921

foltos