264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Tavaszi munkák, 1950

450. Endrédy György (Munkács, 1910 - Budapest, 1988)

Tavaszi munkák, 1950

tempera, papír

1000*690 mm

j.b.l.: Endrédy György 1950

sérült