264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Pozsony, 1929

423. Szabó V. jelzéssel

Pozsony, 1929

olaj, vászon

38,5*50,5 cm

j.b.l.: Szabó V.; j.l.: Pozsony 1929

Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 77. kép