264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > A pozsonyi vár lárképe, 1941

436. Prochazka, J. jelzéssel

A pozsonyi vár lárképe, 1941

olaj, karton

43*60 cm

j.b.l.: J. Prochazka 1941