264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Vérszerződés, 1931

672. Holicska Nándor jelzéssel

Vérszerződés, 1931

olaj, vászon

77*113 cm

j.j.l.: Holicska Nándor 1931

Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 43. kép, keret nélkül, sérült