264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Hágai részlet

610. Hénel Gusztáv (Bustyaháza, 1887 - Pápa, 1966)

Hágai részlet

olaj, karton

60*44 cm

j.b.l.: Hénel Gusztáv S'Gravenhaagen

keret nélkül