264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Velencei csatorna

414. Szilády Margit, Winklerné (Kecskemét, 1908 - ?)

Velencei csatorna

olaj, vászon

62*50 cm

j.j.l.: Szilárdy Margit Velence, 1929; h.o.: felirat: Gitta néninek, első mesteremnek örök hálával és szeretettel, Babuci, Kecskemét, 1930 IV/27,

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 158. kép