414. Szilády Margit, Winklerné (Kecskemét, 1908 - ?)
Velencei csatorna
olaj, vászon
62*50 cm
j.j.l.: Szilárdy Margit Velence, 1929; h.o.: felirat: Gitta néninek, első mesteremnek örök hálával és szeretettel, Babuci, Kecskemét, 1930 IV/27,
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 158. kép