264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Lány zöld korsóval, 1958

700. Murai Stefánia (Budapest, 1872 - ?)

Lány zöld korsóval, 1958

olaj, rétegelt lemez

60,5*47 cm

j.j.l.: Murai 958