264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > A Titanic katasztrófája, 1912

417. Bodnár, Thomas jelzéssel

A Titanic katasztrófája, 1912

olaj, vászon

55,5*70 cm

j.j.l.: Thomas Bodnár New York 1912; b.l.: sinking of Titanic april 18 1912,

Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 81. kép