417. Bodnár, Thomas jelzéssel
A Titanic katasztrófája, 1912
olaj, vászon
55,5*70 cm
j.j.l.: Thomas Bodnár New York 1912; b.l.: sinking of Titanic april 18 1912,
Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 81. kép