264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Lány macskával

438. Beregi Sándor, Weiber Sámuel (Munkács, 1876 - 1943)

Lány macskával

olaj, vászon

94*70 cm

j.j.l.: Beregi S.

keret nélkül, sérült