264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Színésznő portréja

642. Szlovák György (Budapest, 1913 - Budapest, 1987)

Színésznő portréja

olaj, vászon

80*60 cm

j.j.l.: Szlovák

sérült