264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Padovai részlet, 1917

406. Kövér Gyula (Verpelét, 1883 - Helsinki, 1972)

Padovai részlet, 1917

olaj, vászon

75*66 cm

j.b.l.: Kövér Gyula Padova 17