264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Árvíz, 1947

421. S. M. jelzéssel

Árvíz, 1947

olaj, vászon

77*116 cm

j.b.l.: S. M. 1947

Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 82. kép, keret nélkül, sérült