264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Mediterrán ház

587. Osztrák festő, 20. sz. eleje

Mediterrán ház

olaj, papír, kartonon

44,5*35 cm

j.j.l.: olvashatatlan