598. Galimberti Lanow Mária (Jindrichuv Hradec, 1880 - Litomerice, 1951)
Templomdomb
olaj, vászon
70,5*60,5 cm
j.j.l.: G. L. M.
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 50. kép