264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Templomdomb

598. Galimberti Lanow Mária (Jindrichuv Hradec, 1880 - Litomerice, 1951)

Templomdomb

olaj, vászon

70,5*60,5 cm

j.j.l.: G. L. M.

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 50. kép