264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Női portré szabadban, 1920

519. Haranglábi Nemes József (Nagyvárad, 1889 - Budapest, 1976)

Női portré szabadban, 1920

olaj, vászon

81*73 cm

j.j.l.: Nemes 1920

Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Aukció, 1998, kat. 60.; Saphier-Frissítés 2004, 87. kép; Blitz Galéria 6. aukció, kat. 186.; Feltehetően kiállítva: Nemzeti Szalon XXXIV. Csoportkiállítás, Budapest, 1921. november (kat. 164. Plein-air tanulmány), sérült