264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Kislány babával

637. Romek Árpád (Budapest, 1883 - Budapest, 1960)

Kislány babával

olaj, vászon

95*79 cm

j.j.l.: Romek Árpád

sérült