264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Dr. Ugrai Andor főorvos reklámtáblája, 1972

674. Lakatos Antal jelzéssel

Dr. Ugrai Andor főorvos reklámtáblája, 1972

olaj, fa

80*33,5 cm

j.j.l.: Lakatos Antal 1972