264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Folyópart, 1928

498. Patay Éva (Aranyosmarót, 1900 - Győr, 1984)

Folyópart, 1928

olaj, vászon

51,5*74,5 cm

j.j.l.: Patay Éva 1928