264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > "Angol-franczia flotta támadása Ostro erőd ellen 1914 szept.", 1932

420. Darabos Pál jelzéssel

"Angol-franczia flotta támadása Ostro erőd ellen 1914 szept.", 1932

olaj, vászon

46*66 cm

j.j.l.: Darabos Pál 1932

keret nélkül, sérült