264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Nyilak, 1972

806. Kiss Dezső jelzéssel

Nyilak, 1972

olaj, vászon

92*92 cm

j.b.l.: Kiss Dezső, 1972 London

sérült