491. Bánffy Miklós, gróf (Kolozsvár, 1873 - Budapest, 1950)
Székelyek, 1930-as évek
olaj, vászon
48,5*32 cm
j.j.l.: Bánffy M.
Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Aukció, 1998, kat. 81.