264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Absztrakt kompozíció, 1971

799. Geróts jelzéssel

Absztrakt kompozíció, 1971

tempera, papír

870*615 mm

j.j.l.: Geróts 71

keret nélkül, sérült