264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Nő a folyóparton

502. Mezei Ilonka (Esztergom, 1883 - ?)

Nő a folyóparton

olaj, vászon

38*48 cm

j.j.l.: Mezei Ilus