264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Formák

805. Óvári László (Nyíregyháza, 1926 - Budapest, 1988)

Formák

olaj, vászon

80*50 cm

j.n., ho.: a művész feleségének eredetiségigazolása