452. Berde Amál, Dóczyné (Nagyenyed, 1886 - Kolozsvár, 1976)
Kelmeárus
olaj, vászon
35,5*52,5 cm
j.j.l.: Dóczy
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 14. kép