264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Kelmeárus

452. Berde Amál, Dóczyné (Nagyenyed, 1886 - Kolozsvár, 1976)

Kelmeárus

olaj, vászon

35,5*52,5 cm

j.j.l.: Dóczy

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 14. kép