264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 2. nap > Erdőrészlet

779. Crouy Chanel László (Ipolyszécsénke, 1885 - Budapest, 1945)

Erdőrészlet

olaj, papír

35*25,5 cm

j.b.l.: Crouy